bg2.jpg

Najlepszy na podhalu

według czytelników onet.pl

weather code 8C
04:10 Środa 19.09.2018

Stok

Warunki pogodowe

Pokrywa śnieżna 60 - 100 cm
Kolej Bartholet-Porsche 1100m NIECZYNNA
Kolej krzesełkowa 750m NIECZYNNA
Orczyk 400m NIECZYNNY
Orczyk 200m NIECZYNNY
Wyciąg taśmowy dla dzieci 100m NIECZYNNY

Noclegi

Sprawdzona baza

Zobacz więcej

SKI-BUS

ROZKŁAD JAZDY

Bukowina Tatrzańska (Wierch Głodowski) → Stacja Narciarska RUSIŃ-SKI

 

GODZINA ODJAZDU

PRZYSTANEK

1

2

3

4

5

6

7

8

9

WIERCH GŁODOWSKI I

9:00

10:10

11:30

12:40

14:10

16:10

18:10

19:30

20:45

WIERCH GŁODOWSKI SKLEP GS

9:01

10:11

11:31

12:41

14:11

16:11

18:11

19:31

20:46

WIERCH GŁODOWSKI III

9:02

10:12

11:32

12:42

14:12

16:12

18:12

19:32

20:47

WIERCH SPISKI „ŚLEBODA”

9:04

10:14

11:34

12:44

14:14

16:14

18:14

19:34

20:49

BUKOWINA KOŚCIÓŁ

9:06

10:16

11:36

12:46

14:16

16:16

18:16

19:36

20:51

BUKOWINA POCZTA

9:08

10:18

11:38

12:48

14:18

16:18

18:18

19:38

20:53

KLIN

9:10

10:20

11:40

12:50

14:20

16:20

18:20

19:40

20:55

WILLA LITKA

9:12

10:22

11:42

12:52

14:22

16:22

18:22

19:32

20:57

PENSJONAT ORLIK

9:14

10:24

11:44

12:54

14:24

16:24

18:24

19:34

20:59

STASINDA

9:16

10:26

11:46

12:56

14:26

16:26

18:26

19:36

21:01

TERMY

9:20

10:30

11:50

13:00

14:30

16:30

18:30

19:40

21:05

WIERCH OLCZAŃSKI GAWRA

9:24

10:34

11:54

13:04

14:34

16:34

18:34

19:44

21:09

WIERCH OLCZAŃSKI UFO

9:26

10:36

11:56

13:06

14:36

16:36

18:36

19:46

21:11

WIERCH OLCZAŃSKI

9:28

10:38

11:58

13:08

14:38

16:38

18:38

19:48

21:13

WIERCH OLCZAŃSKI Hotel Zbójnicówka

9:29

10:39

11:59

13:09

14:39

16:39

18:39

19:49

21:14

STACJA NARCIARSKA RUSIŃ-SKI

9:30

10:40

12:00

13:10

14:40

16:40

18:40

20:00

21:15

PRZYSTANEK

GODZINA ODJAZDU

STACJA NARCIARSKA RUSIŃ-SKI

9:30

10:40

-

13:10

14:40

-

18:40

-

21:15

DOM WYPOCZYNKOWY „ANNA”

9:35

10:45

-

13:15

14:45

-

18:45

-

21:20

MIEDZIOK

9:37

10:47

-

13:17

14:47

-

18:47

-

21:22

STACJA NARCIARSKA RUSIŃ-SKI

9:45

10:55

-

13:20

15:15

-

18:55

-

21:30

 

 

 

Stacja Narciarska RUSIŃ-SKI → Bukowina Tatrzańska (Wierch Głodowski)

 

GODZINA ODJAZDU

PRZYSTANEK

1

2

3

4

5

6

7

8

9

STACJA NARCIARSKA RUSIŃ-SKI

9:45

10:55

12:05

13:30

15:30

17:00

19:10

20:15

21:30

WIERCH OLCZAŃSKI Hotel Zbójnicówka

9:46

10:56

12:06

13:31

15:31

17:01

19:11

20:14

21:31

WIERCH OLCZAŃSKI

9:47

10:57

12:07

13:32

15:32

17:02

19:12

20:17

21:32

WIERCH OLCZAŃSKI UFO

9:49

10:59

12:09

13:34

15:34

17:04

19:14

20:19

21:34

WIERCH OLCZAŃSKI GAWRA

9:51

11:01

12:11

13:36

15:36

17:06

19:16

20:21

21:36

TERMA

9:55

11:05

12:15

13:40

15:40

17:10

19:20

20:25

21:40

PENSJONAT ORLIK

9:58

11:08

12:18

13:43

15:43

17:13

19:23

20:28

21:43

STASINDA

10:00

11:10

12:20

13:45

15:45

17:15

19:25

20:30

21:45

WILLA LITKA

10:02

11:12

12:22

13:47

15:47

17:17

19:27

20:32

21:47

KLIN

10:04

11:14

12:24

13:49

15:49

17:19

19:29

20:34

21:49

BUKOWINA POCZTA

10:06

11:16

12:26

13:51

15:51

17:21

17:31

20:36

21:51

BUKOWINA KOŚCIÓŁ

10:08

11:18

12:28

13:53

15:53

17:23

17:33

20:38

21:53

WIERCH SPISKI „ŚLEBODA”

10:10

11:20

12:30

13:55

15:55

17:25

17:35

20:40

21:55

WIERCH GŁODOWSKI III

10:12

11:22

12:32

13:57

15:57

17:27

17:37

20:42

21:57

WIERCH GŁODOWSKI SKLEP GS

10:14

11:24

12:34

13:59

15:59

17:29

19:39

20:44

21:59

WIERCH GŁODOWSKI I

10:15

11:25

12:35

14:00

16:00

17:30

19:40

20:45

22:00

 

ROZKŁAD JAZDY BUS II

Gliczarów Górny Stołowe → Stacja Narciarska RUSIŃ-SKI

 

 

lp

 

 

PRZYSTANEK

GODZINA ODJAZDU

1

2

3

4

5

6

7

1

Gliczarów  Górny Stołowe

8.50

9:50

10:50

11:50

14:00

16:00

17:20

2

Gliczarów Górny Krzyż

8:51

9:51

10:51

11:51

14:01

16:01

17:21

3

Gliczarów Gliczarów I

8:53

9:53

10:53

11:53

14:03

16:03

17:22

4

Gliczarów Górny Kościół

8:55

9:55

10:55

11:55

14:05

16:05

17:24

5

Gliczarów Górny Jurzyste Kapliczka

8:57

9:57

10:57

11:57

14:07

16:07

17:26

6

Gliczarów Górny Koło Grzechów

8:59

9:59

10:59

11:59

14:09

16:09

17:28

7

Gliczarów Fiśkowa Dolina

9:01

10:01

11:01

12:01

14:11

16:11

17:30

8

Bukowina Tatrzańska Zbójnicówka

9:03

10:03

11:03

12:03

14:13

16:13

17:33

9

Stacja Narciarska Rusiń-Ski Bukowina Tatrzańska

9:10

10:10

11:10

12:10

14:20

16:20

17:40

Stacja Narciarska RUSIŃ-SKI → Gliczarów Górny Stołowe 

 

 

lp

 

 

PRZYSTANEK

GODZINA ODJAZDU

1

2

3

4

5

6

7

8

1

Stacja Narciarska Rusiń-Ski Bukowina Tatrzańska

9:15

10:15

11:15

12:15

14:25

16:25

19:00

21:20

2

Bukowina Tatrzańska Zbójnicówka

9:22

10:22

11:22

12:22

14:32

16:32

19:07

21:27

3

Gliczarów Fiśkowa Dolina

9:24

10:24

11:24

12:24

14:34

16:34

19:09

21:29

4

Gliczarów Górny Koło Grzechów

9:26

10:26

11:26

12:26

14:36

16:36

19:11

21:31

5

Gliczarów Górny Jurzyste Kapliczka

9:28

10:28

11:28

12:28

14:38

16:38

19:13

21:33

6

Gliczarów Górny Kościół

9:30

10:30

11:30

12:30

14:40

16:40

19:15

21:35

7

Gliczarów Gliczarów I

9:33

10:33

11:33

12:33

14:43

16:43

19:18

21:38

8

Gliczarów Górny Krzyż

9:34

10:34

11:34

12:34

14:44

16:44

19:19

21:39

9

Gliczarów  Górny Stołowe

9:35

10:35

11:35

12:35

14:45

16:45

19:20

21:40

weather code 8C
04:10 Środa 19.09.2018

Stok

Warunki pogodowe

Pokrywa śnieżna 60 - 100 cm
Kolej Bartholet-Porsche 1100m NIECZYNNA
Kolej krzesełkowa 750m NIECZYNNA
Orczyk 400m NIECZYNNY
Orczyk 200m NIECZYNNY
Wyciąg taśmowy dla dzieci 100m NIECZYNNY

Noclegi

Sprawdzona baza

Zobacz więcej

Tyskie

Tyskie

Pracowników ubiera

Pracowników ubiera

Partnerzy

Newsletter

Podaj swój adres email, aby otrzymywać najświeższe informacje.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij